Знайди значення виразу а - 1, якщо а = 8; 15; 25; 30; 100​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Пошаговое объяснение:

a-1 якщо а=8, 15, 25, 30, 100, то =

8-1=7, 15-1=14, 25-1=24, 30-1=29, 100-1=99