Вкладник поклав до банку 6000 грн на 1 рік і отримав 1020 скільки відсотків річних нараховує банк?


Ответы на вопрос

Отвечает Теренченко Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6000+1020=7020 грн - всього отримав

7020×100/600=117%

117-100=17%- нарахував банк