вкладник поклав у банк 60 000 грн на два різних рахунки. За першим із них банк виплачує 5 % річних,

а за другим - 7 % річних. Через рік вкладник отримав прибутку за 5-відсотковим вкладом на 1200 грн більше ніж за 7-відсотковим. Скільки гривень він поклав на кожний рахунок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

условие:

x+y=60000

1,05x-1,07y=1200

решение

x=60000-y

1,05*(60000-y)-1,07y=1200

63000-1,05y-1,07y=1200

-2,12y=1200-63000

-2,12y=-61800

y=-61800/(-2,12)

y=29150,94

x=60000-29150,94

x=30849,06