Вкладник поклав у банк 60000 грн на два різних рахунки. За першим із них банк виплачує 5℅ річних, а

за другим - 7℅ річних. Через рік вкладників отримав прибутку за 5-відсотковим вкладом на 1200 грн більше, ніж за 7- відсотковим. Скільки гривень він поклав на кожний рахунок?

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Андрей.

системка:

х+у=60000

1,05х-1,07у=1200

решение:

х=60000-у

1,05*(60000-у)-1,07у=1200

630000-1,05у-1,07у=1200

-2,12у=1200-63000

-2,12у=-61800

у=-61800/(-2,12)

у=29150,94

х=60000-29150,94

х=30849,06

проверка:

30849,06*1,05-29150,94*1,07=1200