Вкладник поклав у банк 60000 грн на два різних рахунки. За першим із них банк виплачує 5 % річних,

а за другим - 7% річних. Через рік вкладник отримав прибутку за 5 % вкладом на 1200 грн більше, ніжза 7%. Скільки гривень він поклав на кожний рахунок?

Ответы на вопрос

Отвечает Широкая Юлия.

Ответ:

Нехай у перший банк вкладник поклав х грн, тоді у другий банк

60000-х грн.

0,07(60000-х) - 0,05х = 1200

4200 - 0,07х - 0,05х = 1200

0,12х=3000

х=25000

В перший банк покладено 25000 грн,

у другий банк 60000-25000=35000 грн.