Від бази до першого привалу турист пройшов за 1 2/5 години. обчисли відстань яку пройшов турист,

якщо його середня швидкість дорівнює 4 1/7 км/год ​ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Акопян Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = V * t = 4 1/7 * 1 2/5 = 29/7 * 7/5 = 29/5 = 5 4/5 = 5,8 км