Від бази до першого привалу турист пройшов за 1 5/5 години. Обчисли відстань, яку пройшов турист,

якщо його середня швидкість дорівнює 4 1/10 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

відстань дорівнює : S = V * t

S = 4 1/10 * 1 5/5 = 41/10 * 10/5= 41/5= 8 1/5 = 8,2 км