Від бази до першого привалу турист пройшов за 1 4/5 години. Знайди відстань, яку пройшов турист,

якщо його середня швидкість дорівнює 4 1/9 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Клепиков Леонид.

Ответ:

7,4 км расстояние, которое прошёл турист

Пошаговое объяснение:

S = V*t = 4 1/9 * 1 4/5 = 37/9*9/5 = 37/5 = 7 2/5 = 7,4 км

Отвечает Valishina Alina.

Ответ:

S=Vt

S=1 4/5× 4 1/9=9/5×37/9=333/45=7,4км