Помогите пж дам 21 балл и 5 звёзд :3 1)спростити вираз 4/5 * 1 2/3 b та знайди його значення для

b= 62) 3 3/7у - 1 3/14у - 8/21у знайди його значения для y 30; 1/11

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

Звісно, допоможу з цими виразами:

1) Спростімо вираз 4/5 * 1 2/3 * b:

Спершу перетворимо змішаний дріб 1 2/3 в неправильний дріб:

1 2/3 = (3 * 1 + 2) / 3 = 5/3

Тепер можемо помножити цей дріб на 4/5:

(4/5) * (5/3) * b = (4/3) * b

Тепер підставимо b = 6 і обчислимо значення виразу:

(4/3) * 6 = 8

2) Тепер розглянемо вираз 3 3/7у - 1 3/14у - 8/21у і знайдемо його значення для двох різних значень y: 30 і 1/11.

Спершу перетворимо змішаний дріби в неправильні:

3 3/7 = (7 * 3 + 3) / 7 = 24/7

1 3/14 = (14 * 1 + 3) / 14 = 17/14

Тепер підставимо значення y і обчислимо вираз:

Для y = 30:

(24/7 * 30) - (17/14 * 30) - (8/21 * 30) = 720/7 - 255/7 - 240/7 = (720 - 255 - 240) / 7 = 225/7

Для y = 1/11:

(24/7 * 1/11) - (17/14 * 1/11) - (8/21 * 1/11) = (24/77) - (17/154) - (8/231)

Таким чином, значення виразу для y = 30 - 225/7, а для y = 1/11 - (24/77) - (17/154) - (8/231).

Пошаговое объяснение: