Одночлени 5x³ y×(-x)y³


Ответы на вопрос

Отвечает Шапанова Мария.

Ответ:

Объяснение:

5x³ y×(-x)y³=-5x⁴y⁴

Отвечает Abukina Lena.

Ответ:

Одночлен, який заданий у виразі 5x³ y×(-x)y³, можна спростити, перемноживши всі множники разом.

Спочатку перемножимо x³ і (-x), враховуючи, що коли множимо скінчену кількість однакових множників, потрібно додати їх степені:

x³ × (-x) = -x⁴.

Далі перемножимо y і y³:

y × y³ = y⁴.

Тепер, об'єднавши результати, отримаємо спрощений одночлен:

-5x⁴y⁴.