HELP!!!Знайти вектор x, який перпендикулярний векторами а= (2; 1:0), b= (-1; 3; 2), знаючи, що

модуль вектора x= 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Дина.

Ответ:

Для знаходження вектора х, який є перпендикулярним до векторів а = (2, 1, 0) і b = (-1, 3, 2), знаючи, що модуль вектора х дорівнює 6, ми можемо скористатися кросс-продуктом.

Кросс-продукт двох векторів дає вектор, перпендикулярний до обох вихідних векторів. Тому ми можемо записати:

х = а × b

Де × позначає кросс-продукт.

Обчислимо кросс-продукт:

х = (2, 1, 0) × (-1, 3, 2)

Для обчислення кросс-продукту ми використовуємо наступну формулу:

х = (y1 * z2 - y2 * z1, z1 * x2 - z2 * x1, x1 * y2 - x2 * y1)

Підставимо значення:

х = (1 * 2 - 3 * 0, 0 * (-1) - 2 * 2, 2 * 3 - (-1) * 1)

= (2, -4, 7)

Отже, вектор х, який є перпендикулярним до векторів а і b, і має модуль 6, дорівнює (2, -4, 7).

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла