з якої речовини виготовлено деталь масою 10 кг якщо її нагрівання від 50° c до 150°c необхідна

кількість теплоти 230 кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Соня.

Ответ:

230Дж/кг°С — Олово

Объяснение:

Дано:

m=10кг

∆t=150-50=100°C

Q=230кДж=230000Дж

=========

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=230000/(10*100)=230Дж/кг°С