2. Знайти периметр та площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 5 см і 4, 4 см. Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Лозко Лиза.

Відповідь: периметр - 5*2+4,4*2=10+8,8=18,8

Покрокове пояснення:площа 5*4,4=20,4

Отвечает Максимов Максим.

Відповідь: Периметр:18,8см; площа: 22см квадратних