Периметр прямокутника дорівнює 96 см, а довжина однієї з його сторiн - 29 см. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Никита.

Дано:

a = 29 см

b = ?

P = 96 см

S = ?

Підставляємо відомі нам значення в формулу периметра щоб знайти іншу сторону:

P = 2(a + b)\\96 = 2(29 + b)\\96 = 58 + 2b\\- 2b = 58 - 96\\- 2b = - 38\\b = 19

Знайдемо площу за формулою:

S = a*b=29*19=551 см²

Відповідь: площа прямокутника дорівнює 551 см²