З вершини розгорнутого кута < АВD проведений промінь ВК . Один з утворених кутів на 300 менший

іншого. Обчислити градусну міру більшого кута. ПРОШУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

Ответы на вопрос

Отвечает Рудік Андрій.

Ответ:

105°

Пошаговое объяснение:

Развернутый угол = 180°

Меньший угол — х°

Больший угол — х + 30°

х + х + 30 = 180

2х + 30 = 180

2х = 180 - 30

2х = 150

х = 150 : 2

х = 75

Меньший угол — (х) = 75°

Больший угол — (х + 30) = 75 + 30 = 105°