З вершини розгорнутого кута <АВD проведений промінь ВК . Один з утворених кутів на 300 менший

іншого. Обчислити градусну міру більшого кута.

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.

Давайте позначимо більший кут, який утворюється промінем ВК, як "x" градусів.

Тоді менший з утворених кутів буде "x - 300" градусів, оскільки ви сказали, що один з кутів менший на 300 градусів.

Згідно з властивістю розгорнутого кута, сума всіх кутів, які утворюють розгорнутий кут, повинна дорівнювати 360 градусів.

Отже, ми можемо записати рівняння:

x + (x - 300) = 360

Тепер розв'яжемо його:

2x - 300 = 360

2x = 360 + 300

2x = 660

x = 660 / 2

x = 330

Отже, більший кут дорівнює 330 градусів.

Отвечает Нудьга Анютка.

Ответ:

105°

Пошаговое объяснение:

Развернутый угол = 180°

Меньший угол — х°

Больший угол — х + 30°

х + х + 30 = 180

2х + 30 = 180

2х = 180 - 30

2х = 150

х = 150 : 2

х = 75

Меньший угол — (х) = 75°

Больший угол — (х + 30) = 75 + 30 = 105°