супер компютер обчислив число А=17в 2017 степені +33 ×17 в 2018 степені і поділив на 8 .Зясуйте

який при цьому залишиться залишок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Ответ: остаток 2

Пошаговое объяснение: А= (17²⁰¹⁷+33* 17²⁰¹⁸) :8= 17²⁰¹⁷(1+33*17) :8= 17²⁰¹⁷*(1+561):8=17²⁰¹⁷ * 562 :8=17²⁰¹⁷*70(ост.2)