ХЕЛПАНИТЕ ПОЖАЛУЙСТА БЕЗ СПАМА ЛЮДИ МЕГА МОЗГ КТО НИБУДЬ ДАЮ ВСЕ СВОИ БАЛЛЫ ПРОШУ 2) Складіть 8

прикладів за такими схемами: додатне ціле число у парній степені, додатне ціле число у непарній степені, відємне ціле число у парній степені, відємне ціле число у непарній степені, звичайний дріб у парній степені, звичайний дріб у непарній степені, додатний десятковий дріб у парній степені, відємний десятковий дріб у непарній степені,

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Вадим.

Ответ:

вот тут по одному выражению по каждому вопросу задания.

Пошаговое объяснение:

 Складіть 8 прикладів за такими схемами:

додатне ціле число у парній степені,  13² = 169

додатне ціле число у непарній степені, 5³ = 125

відємне ціле число у парній степені,    (-3)⁴ = (-1)⁴*81

відємне ціле число у непарній степені,  (-2)⁵ = (-1)⁵*2⁵= -32

звичайний дріб у парній степені,            (3/8)² = 9/64

звичайний дріб у непарній степені,     (1/6)³=  1³/6³= 1/216

додатний десятковий дріб у парній степені,   1,2 ²=1,44

відємний десятковий дріб у непарній степені,    (-1,2)³=(-1)³*1,2³=-1,728

Отвечает Бадина Александра.

Пошаговое объяснение:

Додатне число у будь-якій степені - додатне число .

Від"ємне число у парній степені - додатне, у непарній - від"ємне.

додатне ціле число у парній степені:

2² = 4

додатне ціле число у непарній степені

3³ = 27

відємне ціле число у парній степені

( -5) ² = 25

відємне ціле число у непарній степені

( -4)³ = -64

звичайний дріб у парній степені

\displaystyle (\frac{2}{3})^{2}=\frac{2^2}{3^2}=\frac{4}{9}

звичайний дріб у непарній степені

\displaystyle (\frac{1}{3})^3=\frac{1}{27}

додатний десятковий дріб у парній степені

( 1,1 )² = 1,21

відємний десятковий дріб у непарній степені

(- 0,1)³ = - 0,001