Швидкисть катера проти течії дорівнює 13,8км/год ,а швидкисть течії річки-2,9км/год.Яка власна

швидкість катера?Яка його швидкість за течією річки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

1) 13,8 + 2,9 = 16,7 (км/ч) - собственная скорость катера;

2) 16,7 + 2,9 = 19,6 (км/ч) - скорость катера по течению реки.

Вiдповiдь: 16,7 км/год - власна швидкість катера; 19,6 км/год - його швидкість за течією річки​.