У першому бідоні в 3 рази більше молока, ніж у другому. Якщо з першого перелити 20 л в другий, то

молока в бідонах буде порівну. Скільки молока в кожному бідоні?Пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Санников Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 бидон - 3х

2 бидон - х

3х - 20 = х + 20

3х - х = 20 + 20

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20

1 бидон (3х) = 3 * 20 = 60 литров

2 бидон (х) = 20 литров

60 - 20 = 20 + 20