СРОЧНО ПЖПЖПЖПЖППЖПЖЖПЖП ОЧЕНЬ 1) Периметр прямокутника 10,8 дм довжина його на 1,5 дм більша за

ширину знайдіть площу прямокутника. 2) Через три роки галинка буде в рази старша ніж зараз. скільки років їй тепер? 3) В одному бідоні втричі більше молока ніж у другому якщо з першого бідона в другий перелити 4 л молока то в обох бідонах молока стане порівну скільки молока в кожному бідоні? 4) Одна друкарка може надрукувати рукопис за 6 год а друга за 12 год яку частину рукопису вони напишуть разом за 1 год

Ответы на вопрос

Отвечает Солнцев Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*х=13-3

4*х=10

х=а=2,5 дм - ширина прямоугольника

в=х+1,5=2,5+1,5=4 дм - длина прямоугольника

S=а*в=2,5*4=10 дм^2