Допоможіть будь ласка із завданням В одному бідоні в 3 рази більше молока, ніж в іншому. Якщо з

першого бідона перелити 4 л молока на другий то в обох бідонах молока стане порівну. Скільки молока в першому бідоні​З поясненням будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Виктория.

Ответ:

12 л.

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому бідоні 3х л молока, тоді у другому х л.

3х-4=х+4

3х-х=4+4

2х=8;  х=4

У першому бідоні 3*4=12 л молока.

Отвечает Вахитов Родион.

Ответ:

В першому бідоні 12 літрів молока

Пошаговое объяснение:
Можемо почати з того, що через  (х) позначимо перший бідон,
а через (у) другий
За умовою ми отримаємо рівняння
1)  х = 3у
2) х - 4 = у + 4
З другого рівняння знайдемо х
х = у + 4 + 4 = у + 8
Підставимо в перше рівняння
у + 8 = 3у

3у - у = 8

2у = 8

у = 8/2 =4 літри

х = 3у = 3 · 4 = 12 літри
Теперь перевіримо
12 - 4 = 4 + 4
8 = 8
Відповідь У першому бідоні 12 літрів молока