У трьох бідонах 35,1 л молока. Скільки літрів молока в кожному бідоні, якщо в другому в 1,2 рази

більше, ніж у першому, а в третьому на 2,8 л більше, ніж у другому? Пожалуйста помогите решить!

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Егор.

Ответ:

7,02; 8,424; 19656

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 бідон буде - х, 2 бідон 1,2х, 3 бідон 2,8х

х+1,2х+2,8х = 35,1

5х= 35,1

х = 7,02 - 1 бідон

2 бідон = 1,2*7,02=8,424

3 бідон = 2,8*7,02=19,656