Пппжжжж задача. У трьох бідонах було 15,5 молока. У другому бідоні було на 0,7 менше, ніж у

першому, а в третьому бідоні на 0,4 л більше, ніж у другому. Скільки літрів молока було у третьому бідоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряков Тимур.

Ответ:

15.2л

Пошаговое объяснение:

1) 15.5-0.7=14.8(л)-молока в другому бідоні

2) 14.8+0.4=15.2(л)-молока в третьому бідоні