6. Обчисли значення виразу 2 × a + 13, якщо a = 5; a = 7; a=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Самолюк Ангелінка.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

2*5+13=10+13=23

2*7+13=14+13=27

2*9+13=18+13=31