Дівчинка задумалаЧисло,додала доНЬОГО 234, здобутусуму зменшилана120 й отримала 568.Яке число

задумаладівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Егор.

Ответ:вона задумала

Пошаговое объяснение:

568+120=688-234=458