дівчинка додала до задуманого числа 210 зменшила суму на 50 й отримала 190 яке число задумала

дівчинка​

Ответы на вопрос

Отвечает Фоефанов Александр.

Ответ: 190+50=240, 240-210=30

Проверка: 30+210=240, 240-50=190.

Пошаговое объяснение:

Ответ: 30