Якщо вирішите дану задачу,то святкуємо суперовий корпоратив! Завдання: Дівчинка задумала

число,зменшила його в 6 разів,відняла найбільше двоцифрове просте число,записала протилежне та в результаті отримала -61. Яке число задумала дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаршаев Ерасыл.

Ответ:228

Пошаговое объяснение:

х/6-99=-61

х/6=99-61=38

х=38*6=228

проверка:

228/6-99=-61

-61=-61