Дівчинка задумала число, помножила його на - 1 2/3 потім отриманий добуток зменшила на 1,7 і в

результаті отримала 3,8. Яке число задумала дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Ренат.

Ответ:

х=-1,3/8

Пошаговое объяснение:

число= х

1) 3,8+1,7=5,5

2)5,5÷(-12/3)=-1,3/8

Отвечает Ярушкина Вера.

Ответ:

x дорівнює 5,5/(-1,66)=-9,13

НЕПРАВИЛЬНО