Човен пройшов за 6 год проти течіі річки 231 км. Який шлях пройде за течією річки 4 год якщо

швидкість течіі становить 1.4 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Гармаева Руслина.

Ответ:

165,2 км.

Пошаговое объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, тоді його швидкість за течією х+1,4 км/год, проти течії х-1,4 км/год. Маємо рівняння:

6(х-1,4)=231

6х-8,4=231

6х=239,4

х=39,9

Власна швидкість човна 39,9 км/год, тоді його швидкість за течією

39,9+1,4=41,3 км/год.

За 4 години човен пройде 41,3*4=165,2 км.