Коло має центр в початку координат та проходить через точку А(5:12). Запишіть рівняння кола та

знайдіть площу правильного трикутника, вписаного в це коло. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Кира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x²+y²=R²

R²=X²a+Y²a=25+144=169,

рівняння кола x²+y²=169

площa правильного трикутника, вписаного в це коло S=a²√3/4

a=R√3

S=3R²√3/4=3×169×√3/4=126.75√3≈219,537