СРОЧНО ДУЖЕ ПОТРІБНО 1.Дано : коло О з центр кола кут СОВ- 100 градусів. Знайти: кути трикутника

АОВ 2.Дано : коло т.О-центр кола,СВ - дотична ,кут С=20 гралусів.Знайти : кути трикутника АОВ 3.Точка дотику вписаного кола ділить бічну сторону рівнобедреного трикутника на віздрізки 4 см і 6 см,починаючи від основи.Знайдіть периметр трикутника. 4. Дано : коло ,т . О -центр кола,АВ і ВС -дотичні. кут А - 60 градусів. Знайти : кут ВОС 5.Дано : коло,О - центр кола,АВ-СД Довести що АВ||СД

Ответы на вопрос

Отвечает Кащеев Александр.

Відповідь:

1)кут АОВ=кут СОВ-180=180-100=80

ОА=ВО

кут ОАВ+кут ОВА=180-80=100

кут ОАВ=кут ОВА=кожен по 50

Відповідь:кути трикутникаАОВ=80;50;50

3)ΔАВС.Точкі торкання М (на стороні АВ),  

К (на ВС), Д (на АС).

Відрізки дотичних, проведених з однієї точки, рівні, тобто АМ = АТ = 4, СД = ДК = 4, ВМ = ВК = 6.  

Периметр ΔАВС дорівнює 4 * 4 + 6 * 2 = 16 + 12 = 28.

Покрокове пояснення: