Точка дотику вписаного кола ділить бічну сторону рівнобедреного трикутника на відрізки 3 см і 5

см, починаючи від основи. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Мерендзак Яна.

Відрізки дотичних, проведених з однієї точки до кола, рівні між собою.

Тож бічна сторона дорівнює 5+3=8 см

Основа дорівнює 3+3=6 см (див. рис.)

Отже Р=2*8+6=16+6=22 см