Для свята купили 8сіток апельсинів-всього 48плодів,порівну в кожній сітці.Для призів використали

2сітки апельсинів.Скільки апельсинів використали для призів?? Помогите решить написать Умову и ришение

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

купили 8 сіток =48 апельсинів

2 сітки =? апельсинів використали для подарунків

48÷8=6 (шт)-апельсинів в 1 сітці

6*2=12 (шт)-апельсинів для призів