До свята в дитячому садку купили 6 коробок цукерок по 7 кг у кожній коробці, та 4 коробки печива,

по 9кг у кожній коробці. Скільки всього кг цукерок та печива купили до дитячого свята? Скласти обернені задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Димок.

Ответ:

78

Пошаговое объяснение:

6*7=42кг

4*9=36кг

42+36=78кг