Велосепедист і вершник їхали з однаковою швидкістю. Велосипедист був у дорозі 20 хв, а вершник - 25

хв. Велосипедист проїхав на 1 км менше, ніж вершник. Скільки кілометрів проїхав кожен з них

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Настя.

Ответ:

4 та 5км

Пошаговое объяснение:

Приймемо відстань, яку проїхав велосипедист за х, тоді вершник проїхав х+1. Щоб знайти швидкість потрібно поділити відстань на час, тому велосипедист: х/20, а вершник: (х+1)/25. Так як швидкість однакова, то прирівняємо:

х/20=(х+1)/25

20(х+1)=25х

20х+20=25х

20=5х

х=4

Велосипедист проїхав 4км, а вершник 5км