Два байкери їхали з однаковою швидкістю. Перший був у дорозі 4 год, а другий 2 год. Скільки

кілометрів проїхав кожний байкер, якщо перший проїхав на 110 кілометрів більше?Два байкери їхали з однаковою швидкістю. Перший був у дорозі 4 год, а другий 2 год. Скільки кілометрів проїхав кожний байкер, якщо перший проїхав на 110 кілометрів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Ананьев Иван.

Нехай швидкість кожного з них дорівнює V. Тоді:
Відстань першого байкера = V * 4
Відстань другого байкера = V * 2
Відстань першого байкера - Відстань другого байкера = 110 км
V * 4 - V * 2 = 110 км
V = 55 км/год
Тепер можна знайти відстань, яку проїхав кожен з них:
Перший байкер проїхав: V * 4 = 55 * 4 = 220 км
Другий байкер проїхав: V * 2 = 55 * 2 = 110 км

Отвечает Белобородов Слава.

Відповідь:Нехай швидкість кожного з них дорівнює V. Тоді:

Відстань першого байкера = V * 4

Відстань другого байкера = V * 2

Відстань першого байкера - Відстань другого байкера = 110 км

V * 4 - V * 2 = 110 км

V = 55 км/год

Тепер можна знайти відстань, яку проїхав кожен з них:

Перший байкер проїхав: V * 4 = 55 * 4 = 220 км

Другий байкер проїхав: V * 2 = 55 * 2 = 110 км