Два авто їхали з однаковою швидкістю.перший був у дорозі 8годин,а другий 3години.перший проїхав на

320км більше,ніж другий.скільки кілометрів проїхав кожний автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Пригарина Вероника.

8-3=5ч разница времени в пути,

320/5=64км/я скорость,

64*8=512км проехал первый,

64*3=192км проехал второй