два потяги їхали з однаковою швидкістю, причому один з них був у дорозі 5 год, а другий 14 год.

скільки кілометрів проїхав кожен потяг, якщо другий проїхав на 738 км більше , ніж перший.

Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.
1) 14 - 5 = 9 (год) - на скільки більше часу був у дорозі другий потяг;
2) 738 : 9 = 82 (км/год) - швидкість, з якою рухались потяги;
3) 82· 5 = 410 (км) - проїхав перший потяг;
4) 82· 14 = 1148 (км) - проїхав другий потяг.