перший потяг був у дорозі 4 години а другий дві години причому потяги їхали з однаковою швидкістю

перший потяг проїхав на 122 км більше ніж другий скільки кілометрів проїхав кожен потяг

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

х км/год - швидкість першого потягу.

х км/год - швидкість другого потягу, бо потяги їхали з однаковою швидкістю за умовою задачі.

4х км -проїхав за 4 год. перший потяг.

2х км - проїхав за 2 год другий потяг.

4х-2х=122 (км) - на стільки кілометрів перший потяг проїхав більше ніж другий.

Тоді:

2х=122

х=122/2

х=61 (км/год) - швидкість першого потягу, також швидкість другого потягу

61*4=244 (км) - проїхав перший потяг.

61*2=122 (км) - проїхав другий потяг.

244-122=122 (км) - на стільки кілометрів перший потяг проїхав більше ніж другий.

Відповідь: 244 км; 122 км.

Покрокове пояснення: