допоможіть будь ласка 4 клас, Два мотоциклісти їхали з однаковою швидкістю. Перший був у дорозі 5

год, а другий 3 год . Скільки кілометрів проїхав кожен мотоцикліст, якщо перший подолав на 160 км більше, ніж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.

Ответ:

160/2=80(км) за 1 год

80*5=400 (км) - 1

80*3=240(км) - 2

Отвечает Лахва Міша.

Ответ:

я не знаю я в 7 но нічо не розумію