а) Два велосипедисти їхали з однаковою швид- кістю. Перший велосипедист був у дорозі 4 год і

проїхав на 28 км більше, ніж другий, який був у дорозі 2 to Який шлях проїхав кожен велосипедист? помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Латышев Валентин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4-2=2год - 28км

28÷2=14км/год швидк велосипедистов

14×4=64км 1 велосипедист

14×2=28км 2 велосипедист