Радіус круга дорівнює 3 см. Знайдіть площу сектора, що вимірюється кутом 120 0 .


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Евгений.

Ответ:

S_{сек.}= \frac{\pi \: R^{2} \: n^ \circ  }{360^ \circ}

R радіус

n градусна міра кута що вимірює сектор

S= \frac{ {3}^{2} \times  \pi \times 120^ \circ }{360^\circ}  = 3\pi