Довжина кола дорівнює 18п см .знайдіть площу круга,обмеженого цим колом


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: Удачи!

Пошаговое объяснение:

Довжина= 2пR,

R=18п/2п=9

S=пR^2=п*9^2=81п