В урні лежать 3 чорні, 2 червоні, 5 зелених і 6 синіх кульок. Із неї навмання виймають одну кульку.

Яка ймовірність того, що вона не червона?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

перше знайдемо ймовірність червоних кульків

P(A)=m/n=2/(3+5+6+2)=2/16=1/8

ймовірність не червоних кульків є інверсия від ймовірністі червоних кульків, тобто треба відняти від 1 ймовірність червоних кульків

P(A)ₙ=1-P(A)=1 - 1/8=7/8

Відповідь:7/8