Знайдіть число, якщо 20%від цього яисла =40


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.

Ответ:

40-100% х=40×40/100=16

х-40%

Отвечает Berkyt Danil.

Ответ:

Якщо 20% числа — 40, то це число — 40/20*100 = 2*100 = 200

Пошаговое объяснение:

Надеюсь, все правильно и понятно