катя з'їла 1/3 всіх цукерок, маша 1/6 всіх цукерок і залишилося 20 цукерок. скільки цукерок було

спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Костыря Ксения.

Ответ:

40 цукерок було спочатку

Пошаговое объяснение:

Все цукерки составляют 1 (одна целая) часть, тогда:

1. 1/3 + 1/6 = 2/6 + 1/6 = 3/6 = 1/2 часть цукерок съели Катя и Маша

2. 1 - 1/2 = 1/2 часть цукерок осталось, что составляет 20 цукерок

3. 20 : 1/2 = 20 * 2/1 = 40 цукерок було спочатку