Катя з’їла 1/3 всіх цукерок, Маша 1/6 всіх цукерокі залишилося 20 цукерок. Скільки цукерок було

спочатку? Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Луговцова София.

Пошаговое объяснение:

Все конфеты = х штук

Съела Катя = 1/3х конфет

Съела Маша = 1/6х конфет

Осталось - 20 конфет

1/3х + 1/6х + 20 = х

2/6х + 1/6х + 20 = х

3/6х + 20 = х

1/2х + 20 = х

1/2х - х = -20

-1/2х = -20

х = -20 : (-1/2)

х = -20 * (-2/1)

х = 40/1

х = 40

Все конфеты = (х) = 40 конфет

Съела Катя = (1/3х) = 1/3 * 40 = 40/3 = 13. 1/3 конфет

Съела Маша = (1/6х) = 1/6 * 40 = 40/6 = 20/3 = 6. 2/3 конфет

Осталось - 20 конфет

Проверка:

13. 1/3 + 6. 2/3 + 20 = 19. 3/3 + 20 = 20 + 20 = 40