Дано вектори а (-1 0) і б (-2 і 2) знайдіть кут між векторами а і б​


Ответы на вопрос

Отвечает Карелин Данил.

Ответ:       45° .

Пошаговое объяснение:

      Вектори   а (-1 ; 0 )  і  b (- 2 ; 2 )  ;   φ - ?

      cosφ = ( a * b )/( | a | * | b | ) ;   a * b = - 1 * (- 2 ) + 0 * 2 = 2 ;

     | a | = √[ (- 1 )² + 0² ] = √ 1 = 1 ;      | b | = √[ (- 2 )² + 2² ] = √ 8 = 2√2 .

     Підставляємо значення :

       cosφ =  2/(1 * 2√2 ) = √2/2 ;

        cosφ = √2/2 ;  -----> φ = 45° .