Пожалуста... Усі текстові задачі треба розв’язувати, використовуючи рівняння. Задачі, розв’язані

арифметичним способом, будуть оцінені в 0 балів. 6) Знайдіть усі цілі значення а, при яких корінь рівняння 2ax = – 20 є цілим числом. 7) Турист планував щодня проходити 15 км. Проте він проходив на 2 км більше і вже за 2 дні до кінця маршруту йому залишалось 6 км. На скільки днів була запланована подорож?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

2ax = – 20

х=-20/2а

а∈{-1;-2-5;-10;1;2;5;10}

2)Нехай турист планував всю подорож за х днів

Тоді весь шлях 15*х км

або 17(х-2)+6

складаємо рівняння

15х=17(х-2)+6

15х-17х=-34+6

х=14